Przechowywanie opon i kół

Zmieniłeś opony i nie wiesz co zrobić z kompletem na następny sezon? My się nimi zaopiekujemy. Nasza firma oferuje profesjonalne przechowywanie opon. U nas Twoje ogumienie będzie trzymane w najlepszych warunkach. Dbamy o każdy zestaw z wielką troską i delikatnością. Robimy wszystko, by Twoje opony były w równie dobrym stanie, jak wtedy, gdy je zdjąłeś. Nasz magazyn jest suchy, chłodny i wentylowany. Przez to opony znajdą się w najlepszym możliwym środowisku.

Przechowywanie opon zgodnie ze sztuką

Wiemy, jak sprawić, by gumy zachowały tę samą strukturę cząsteczkową i były równie dobre, jak przed przekładką. Ochronimy je przed szkodliwym działaniem światła, złymi warunkami atmosferycznymi i wilgotnością. Nie będziesz musiał już wciskać swoich opon między regałami w zagraconym garażu lub trzymać je na zbyt ciepłym i wilgotnym strychu. Przechowywanie opon wykonujemy zgodnie ze sztuką, dlatego zadbamy o to, by znazlazły się z dala od wszelkiego źródła ciepła i urządzeń powodujących iskrzenie. Twoje opony potrzebują profesjonalnego schronienia.

Poznaj naszą ofertę na przechowywanie opon >>>

Dlaczego warto wybrać nasz magazyn

Odpowiednie przechowywanie opon jest bardzo ważne dla zachowania ich trwałości i wszystkich właściwości użytkowych. Jeśli nie chcesz, by dwuletnie opony słabo hamowały, pozwól nam je przechować. Kiedy opony są prawidłowo magazynowane, ich proces starzenia niemal nie następuje. Podejmij z nami współpracę, a rzadziej będziesz wymieniać opony. U nas przechowasz opony letnie, zimowe, a nawet całe koła. Zadbamy w najlepszy możliwy sposób o felgi aluminiowe, stalowe, czy same gumy.

Zadbamy o Twoje opony

Jak już przyjmiemy twoje koła, będziemy o nich pamiętać. Nie jesteśmy jedną z tych firm, co raz włoży ogumienie na regał i przypomni sobie o nich za pół roku. Opony z felgami układamy na stos, co cztery tygodnie zmieniając ich kolejność ułożenia. Stawiamy je w formie kominów, ponieważ opony z felgami przechowywane w pozycji pionowej mogą się odkształcić pod wpływem ciężaru. Na stosie nie kładziemy też żadnych innych ciężkich przedmiotów. Opony bez felg ustawiamy pionowo i co najmniej raz w miesiącu zmieniamy ich położenie. Przesuwamy zwykle je o kilkadziesiąt stopni, by nie doprowadzić do ich odkształcenia. Twoje opony znajdą się na regale, by nie miały kontaktu z podłożem.

Przechowywanie opon – cennik

Oferujemy bardzo niskie ceny. Zdajemy sobie sprawę, że nie chcesz wydawać kroci na magazynowanie. Komplet czterech opon przechowasz u nas za tylko 100 zł za sezon. Jeśli będziesz chciał przechować całe koła, dopłacisz ledwie 20 zł. Warto więc zadbać o najlepsze możliwe warunki przechowywania twoich opon. Jeśli chcesz wydłużyć żywotność ogumienia, zostaw je u nas. Zaopiekujemy się nimi w bezpieczny i profesjonalny sposób.

Przechowywanie opon – o to zadbamy

Opony mają bardzo skomplikowaną strukturę, którą łatwo narazić na szkodliwe warunki. By tego uniknąć, zapewnimy im:

  • Niezbędną konserwację po zdjęciu opon z kół (czyszczenie, osuszanie, sprawdzenie ewentualnych uszkodzeń)
  • Będziemy trzymać opony z dala od źródeł ciepła (instalacje grzewcze) lub urządzeń elektrycznych. Dzięki temu struktura cząsteczkowa ogumienia nie ulegnie zmianie
  • Utrzymamy je w czystym i zadbanym magazynie z pełną wentylacją pomieszczenia i odpowiednią temperaturą (od -5 do 25 st. C), by mogły tam być przechowywane przez cały rok
  • Ochronimy je przed szkodliwym źródłem światła, pogody i wilgoci, w naszym magazynie maksymalny poziom wilgoci to 70%
  • Zadbamy o podłogę w naszej hali, by nie było na niej szkodliwych dla Twoich opon substancji (oleje, smary, benzyny i inne substancje chemiczne), które mogą zniszczyć strukturę ogumienia

Zadbaj więc o swoje opony i nie marnuj pieniędzy na kupno nowych gum co dwa lata. Odpowiednia konserwacja wydłuży żywotność opon. Przechowywanie opon wykonujemy zgodnie ze sztuką. Jeśli nam zaufasz, nie będziesz musiał znów szukać miejsca w domu na te zbędne koła. Przy naszych cenach możesz zaoszczędzić. Zaufaj nam i przechowuj u nas swoje opony i koła.