Skip to content
Powłoka ceramiczna

POWŁOKA NANO CERAMICZNA NA FELGI, SZYBY ORAZ KAROSERIE

Najskuteczniejsza technologia zabezpieczająca powierzchnię samochodu bez ingerencji w strukturę materiału!

Promocja na wiosenną pogodę.

Zabezpiecz i nadaj wręcz nierealne lśnienie swoim felgom 3 warstwami super twardej nano ceramiki 9H oraz 1 warstwą lśniącego softu, a otrzymasz Magiczne Wycieraczki za darmo!

Nano ceramika

Wybierz specjalistów z doświadczeniem w nakładaniu powłok ceramicznych

Wybierając doświadczenie naszych specjalistów, wybierasz pewność i bezpieczeństwo. Gwarantujemy, że przywrócimy felgom najlepszy możliwy stan. W większości przypadków udaje nam się przywrócić im pierwotny blask, dzięki czemu lśnią jak nowe. A może i lepiej?

Profesjonalne zabezpieczenie felg

Wiemy, jak ważne są dla Ciebie felgi. To one w dużej mierze wpływają na to, jak prezentuje się samochód. Klasyczne aluminiowe felgi to spory wydatek, dlatego pomożemy Ci je zabezpieczyć, byś mógł cieszyć się nimi jak najdłużej. 

Dlaczego warto zdecydować się na usługę zabezpieczania felg?

Przede wszystkim ocenimy stan Twoich felg i przebadamy je pod kątem bezpieczeństwa. To ważne, bo eksploatowane w naszych warunkach felgi mogą z czasem się odkształcić lub nawet popękać. Wad tych możemy nie odczuwać w takcie jazdy, jednak często wychodzą na jaw w najmniej oczekiwanym momencie, prowadząc do niebezpieczeństwa na drodze.

Kompleksowa regeneracja felg

Przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków samochodowych dokładnie wyczyścimy i odtłuścimy felgi, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Następnie zabezpieczymy je za pomocą specjalistycznych środków konserwujących.

Powłoka ceramiczna

Zabezpieczenie szyb, czyli co daje niewidzialna wycieraczka?

Nanocząsteczki tworzą na szybie niezwykle zwartą i cienką powłokę ceramiczną, która sprawia, że krople wręcz ześlizgują się ze szkła. W efekcie już sam pęd wiatru podczas jazdy sprawia, iż krople nie osadzają się na szybie, nie tworzą obszernych plam wody, tylko momentalnie spływają. Efekt widoczny jest już od prędkości 60 km/h.

Słaba widoczność jest powodem wielu wypadków.

O zabrudzenie, zaparowanie lub zmatowienie szyby nie trudno, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Częstym problemem są także pozostawiane na tafli szkła smugi, które załamują światło i mogą nas oślepić w najmniej odpowiednim miejscu i czasie.

Jak dbać o czystość szyb?

Przede wszystkim powinniśmy regularnie myć wszystkie szyby, wymieniać wycieraczki oraz uzupełniać płyn do spryskiwaczy. Za pomocą wycieraczek nie wyczyścimy jednak bocznych szyb, a to one bardzo często są powodem wypadków, zwłaszcza podczas zmiany pasa ruchu lub wyjazdu z ulicy podporządkowanej.

Jak działa niewidzialna wycieraczka?

Powłoka hydrofobowa niewidzialnej wycieraczki działa tak skutecznie, że przy niewielkich opadach wcale nie będziemy musieli używać wycieraczek. Przy większych zaś sprawi, że woda będzie ściekać wąskimi strumieniami lub odbijać się od szyby, dzięki czemu nie będzie nam ograniczać widoczności. Na niezabezpieczonej szybie krople rozpływają się na tafli szkła, zanim zdąży zebrać je wycieraczka.

  Masz pytania?
  Zostaw swój numer. Oddzwonimy od razu!

  Pomoc w utrzymaniu czystości szyby

  Gwarantuje ona także dużo łatwiejszą pracę wycieraczek oraz zmniejsza ich zużycie. Dzięki ceramicznej powłoce pracują one bez przeskakiwania i uciążliwego skrzypienia, które samo w sobie, poprzez denerwowanie nas, może wpływać na opóźnienie czasu reakcji lub inne procesy poznawcze.

  Dodatkowo powłoka hydrofobowa ułatwi czyszczenie szyb. Profesjonalne środki ceramiczne utrzymują się przez długi czas i w odróżnieniu od tych, które możemy spotkać w marketach, nie zmywają się po kilku deszczowych dniach. Unikniesz też powstawania plam oraz zacieków, które po zaschnięciu mogą być trudne do usunięcia.

  Niewidzialną wycieraczkę docenimy także w zimie. Dlaczego? Ułatwi nam ona skrobanie przymarzniętych szyb. Śliska ceramiczna powłoka sprawia, że lód nie przywiera do szyby tak mocno i usuniemy go w mgnieniu oka. Brzmi doskonale, prawda? To ogromna oszczędność czasu w porannej rutynie przed wyruszeniem do pracy.