Skip to content

ODNAWIANIE FELG – O FIRMIE

Od ponad 11-stu lat doskonalimy się w naprawie i odnawianiu felg. Wykonujemy zarówno podstawowe korekty, jak i szeroko zakrojone działania naprawcze, często ratując unikatowe felgi o wysokiej wartości. Współpracujemy z pasjonatami motoryzacji, gdyż sami nimi jesteśmy i wiemy, jak dużą rolę odgrywają w samochodzie piękne felgi.

W 2017 roku nasze 11-letnie doświadczenie wzbogaciliśmy o najnowocześniejszy sprzęt, wymieniając większość naszego parku maszyn na możliwie najbardziej profesjonalny. Dzięki niemu jesteśmy jeszcze dokładniejsi i możemy uratować w krótszym czasie jeszcze więcej felg. Nasza doświadczona załoga codziennie dokonuje napraw zadrapań, wygięć, dziur, wgnieceń oraz innych uszkodzeń felg.

Odnawianie felg

Kompleksowa oferta

Oferujemy kompleksową naprawę, od przywrócenia im prawidłowych wymiarów, poprzez malowanie, aż po ostatnie polerowanie i zabezpieczenie.

Na powierzchni ponad 9000 m2 naprawiamy i modyfikujemy Państwa koła, dbając o każdy detal. Naszą reputację zbudowaliśmy na podstawie jakość i satysfakcję klienta. Największą dumą przepełniają nas podziękowania klientów, którzy nierzadko tracili wiarę w możliwość jakiejkolwiek naprawy ich felg, nie mówiąc o przywróceniu do stanu fabrycznego. Widok zakładania lśniących felg do odbudowywanego latami klasyka jest wzruszający i bezcenny.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaufali nam na przestrzeni lat. To dla nas motywacja, aby jeszcze skuteczniej pomagać entuzjastom motoryzacji, którymi sami przecież również jesteśmy. Motoryzacja to nasza pasja, którą chcemy się dzielić, dlatego zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń do nas lub napisz, a otrzymasz szybką i profesjonalną opinię.

RENOWACJA FELG WARSZAWA

Gierdziejewskiego 1,
02-495 Warszawa

Pon-Pt 10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 18:00
Niedziela — Zamknięte