Skip to content
Zasób 2

Odnawianie felg

Odnawianie felg to usługa, dzięki której zadbasz o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Felgi są ważnym elementem zawieszenia i działają niczym radiator chłodzący hamulce, dlatego warto dbać o ich dobry stan.

Dodatkowo w ogromnym stopniu wpływają na estetykę samochodu i podnoszą komfort jazdy.

Cennik
Koła zastępcze na czas usługi renowacji felg

15 miesięcy gwarancji

Najdłuższa w Polsce gwarancja na usługi regeneracji felg aluminiowych.

Odnowienie felg pomaga usunąć szkody powstałe przykładowo po zarysowaniu o krawężnik czy wjechaniu w dziurę. Pozwoli też naprawić skutki warunków atmosferycznych lub działania np. ścierających się klocków hamulcowych.

Oferujemy również spawanie felg, w tym aluminiowych oraz stalowych. Korzystając z naszych usług przywrócisz piękny stan swoich felg w najbardziej konkurencyjnej cenie w Polsce!

  Masz pytania?
  Zostaw swój numer. Oddzwonimy od razu!

  Dlaczego wybrać właśnie nas?

  Naprawa felgi to jedna z tych napraw, na których nie warto oszczędzać, ponieważ wpływa bezpośrednio na nasze bezpieczeństwo. Źle poprowadzone prostowanie felg w niewykwalifikowanym zakładzie może doprowadzić nawet do ich rozerwania w trakcie jazdy. Nasi specjaliści są w stanie ocenić uszkodzenia oraz możliwości naprawy felgi. Posiadają także wieloletnie doświadczenie, które pozwala zatroszczyć się o felgę oraz zapobiega pomyłkom. Jest to szczególnie ważne w przypadku felg kolekcjonerskich, których uszkodzenie mogłoby być niezwykle kosztowne. Wybór naszego warsztatu to wybór bezpieczeństwa, profesjonalizmu oraz spokoju.

  Stosujemy fabryczną regenerację felg. Wykorzystujemy przy tym technologię producenta, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać najlepsze rezultaty. Lakier usuwamy chemicznie, co jest gwarancją, że zewnętrzna powierzchnia obręczy nie zostanie w żaden sposób uszkodzona czy zarysowana. Dbamy o prawidłową kalibrację naszych pieców lakierniczych. W ich wnętrzu powinna panować taka sama temperatura. Ma to kluczowy wpływ na uzyskanie jednakowego odcienia wszystkich zregenerowanych felg.

  pl-icon

  DARMOWY ODBIÓR KÓŁ W CAŁEJ POLSCE

  Bez uciążliwego pakowania i bez kurierów

  Nie przepłacaj za niższą, miejscową jakość

  pl-icon
  Renowacja felg
  Odnawianie felg