Masz pytania? Zadzwoń! Odbieramy codziennie od 7:00 do 21:00

Masz pytania? Zadzwoń! Odbieramy codziennie od 7:00 do 21:00

Malowanie felg

Dysponujemy bardzo dużą bazą kolorów lakieru, dzięki czemu nasze malowanie felg będzie dokładnie takie, jakie chcesz. Współpracujemy z wieloma producentami farb, więc dobranie najlepszego koloru nie stanowi dla nas problemu. Realizujemy najbardziej nietuzinkowe projekty i nie boimy się prawdziwych wyzwań.

W zależności od oczekiwanego efektu możemy zaoferować farby połyskujące, pół-połyskujące, pół-matowe oraz w pełni matowe. To doskonały sposób na nadanie swojemu autu niepowtarzalnej estetyki. Nasi specjaliści pomogą Ci także uzyskać niepowtarzalne struktury lakieru, np. struktura skóry lub efekt metalizujący. W każdym przypadku efekt będzie olśniewający!

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz, by Twoje felgi wyróżniały się na drodze. Zobacz również nasze inne usługi, takie jak: prostowanie felgodnawianie felg czy usługi wulkanizacyjne.

Paleta kolorów malowania felg w odnawianiefelg.pl na Łopuszańskiej. Poznaj bogactwo odcieni i barw, jakie dla Was przygotowaliśmy!
Masz pytania?
Zostaw swój numer. Oddzwonimy od razu!

  • Każde malowanie felg zaczynamy od chemicznego usuwania powłoki lakierniczej. Ta metoda wynika z przyjętej przez nas koncepcji fabrycznej regeneracji felg. Używamy technologii producenta, dzięki czemu gwarantujemy najlepsze efekty. Dzięki użyciu chemicznego usuwania lakieru, nie uszkodzimy zewnętrznej warstwy obręczy. Unikamy piaskowania alufelg – ta metoda niesie ze sobą ryzyko powstania głębokich rys, które utrudniają estetyczne lakierowanie.

  • Dbamy o to, by nasze piece były skalibrowane jak najbardziej optymalnie. Dzięki temu uzyskujemy jednakowy odcień nie tylko na wszystkich felgach, ale i w ramach tej samej obręczy. Temperatura w piecu musi być jednakowa, gdyż jest to kluczowe dla końcowego efektu. Używamy również zalecanych lakierów przez producenta.

  • Oferujemy malowanie felg nie tylko w jednym kolorze. Korzystając z naszej oferty masz możliwość wyboru np. malowania dwukolorowego, zastosowania koloru PREMIUM, zastosowania metody systemowej czy nałożenia dodatkowej powłoki lakierniczej. Poznaj cennik dodatkowych usług! Spraw, by Twoje auto było atrakcyjne przede wszystkim dla Ciebie. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się z długotrwałych efektów.

Proces fabrycznej renowacji felg to w sumie do 13 kroków, dzięki którym odnowimy Twoje obręcze samochodowe.
Malowanie felg