Skip to content

Spawanie felg aluminiowych

Obecnie renowacja felg cieszy się coraz większą popularnością. Jedną z podstawowych usług, jakie zrealizujemy w celu odnowienia Twoich obręczy, jest spawanie felg aluminiowych. Dysponujemy odpowiednim warsztatem, sprzętem oraz doświadczeniem, by tego typu naprawę wykonać jak najlepiej.

Spawanie felg to usługa, dzięki której usuniemy pęknięcia, które powstały w trakcie codziennego użytkowania samochodu. Obręcze są szczególnie narażone na uszkodzenia, szczególnie biorąc pod uwagę na stan polskich dróg. Negatywny wpływ na stan felg mogą mieć również szybkie najazdy na krawężnik, co przy dużej prędkości może doprowadzić do pęknięcia obręczy.

15 miesięcy gwarancji

Najdłuższa w Polsce gwarancja na usługi regeneracji felg aluminiowych.

Bezpieczne spawanie felg

Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Przede wszystkim dlatego, że zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam wykonać spawanie felg aluminiowych w bezpieczny sposób. Koła to jedyny element samochodu, który zapewnia kontakt z drogą w trakcie jazdy. Dlatego stan obręczy ma ogromne znaczenie z punktu widzenia nie tylko komfortu, ale przede wszystkim bezpieczeństwa kierowcy. Pomożemy Ci o to zadbać.

Naprawa felg jeszcze nigdy nie była taka prosta

 

Umów się na szybką wycenę