Skip to content

Toczenie frontów CNC

Toczenie frontów CNC felg na wysoki połysk to dziś jeden z najefektowniejszych i najmocniejszych punktów designu. Są symbolem nowoczesnego, eleganckiego i rasowego samochodu, podobnie jak kiedyś LED-owe światła. Toczenie i polerowanie felg jest procesem skomplikowanymi, wymagającym najnowocześniejszego sprzętu, dlatego jeszcze nie tak dawno felgi te były dostępne wyłącznie w samochodach klasy premium lub wersjach specjalnych.

 

Regeneracja felg

Fronty CNC – współczesna technologia 

Dziś możesz je mieć znacznie prościej. Posiadamy najnowocześniejszą technologię toczenia frontów metodą CNC oraz doświadczonych specjalistów, którzy stworzą z Twoich felg prawdziwe dzieła sztuki. Sterowane numerycznie maszyny zapewniają doskonałą dokładność wykonania, niemożliwą do uzyskania na standardowych urządzeniach, spotykanych w większości warsztatów. Efekt toczenia felg na wysoki połysk jest olśniewający i gwarantujemy, że Cię zachwyci.

Jesteśmy pewni, że efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. Wiemy to z doświadczenia. Nie wierzysz? Przekonaj się osobiście!

Toczenie frontów CNC

Darmowe koła zapasowe

W trosce o wygodę klienta, na okres trwania naprawy zapewniamy zapasowy komplet kół.