Skip to content

Prostowanie felg

Przygotowaliśmy dla Państwa rozwiązania, które pozwolą uchronić felgi przed koniecznością ich wyrzucenia oraz zaoszczędzić sporą ilość gotówki. Prostowanie felg aluminiowych oraz stalowych odbywa się z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu hydraulicznego.

Posiadamy także wykwalifikowany zespół, który szczegółowo zbada stan felgi i przygotuje optymalny plan naprawy, gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania. Dbając o Państwa bezpieczeństwo, nie podejmujemy się napraw, które zagrażałyby zdrowiu lub życiu, a największą nagrodą jest dla nas Państwa zaufanie.

 

Prostowanie felg – pytania

  • Większość popularnych uszkodzeń bez problemu możemy wyprostować. W niektórych przypadkach wygięcia mogą być jednak zbyt duże, pojawiają się wówczas duże pęknięcia lub osłabienia materiału, co sprawia, że jazda na takiej feldze byłaby niebezpieczna. W naszej firmie kierujemy się w pierwszej kolejności bezpieczeństwem i nie doradzamy usług, które mogłyby zagrażać naszym klientom. Z tego powodu dokładnie badamy felgę pod każdym kątem i oceniamy jej stan. Praktyka pokazuje, że w większości przypadków prostowanie felg jest możliwe i udaje się ją przywrócić do bardzo dobrego stanu.

Zapasowe koła

W trosce o wygodę klienta, na okres trwania naprawy zapewniamy zapasowy komplet kół.