Masz pytania? Zadzwoń! Odbieramy codziennie od 7:00 do 21:00

Masz pytania? Zadzwoń! Odbieramy codziennie od 7:00 do 21:00

Nieprzyjemne zapachy z klimatyzacji? Pozbądź się ich!

Czy z klimatyzacji Twojego samochodu wydobywa się odpychający zapach? Prawdopodobnie odpowiadają za to zgromadzone w parowniku grzyby oraz pleśń, skutecznie obniżające komfort podróżowania. Ponadto trzeba pamiętać o tym, że są one toksyczne dla naszego organizmu, a ich długotrwałe wdychanie może się odbić na naszym zdrowiu. Koszt usługi w naszym zakładzie to jedyne 10 zł – bezwarunkowo!

Ozonowanie Warszawa – umów się online

Chcemy ułatwić Wam umówienie się na wykonanie w naszym zakładzie, dlatego wdrożyliśmy system rejestracji online – dzięki temu to Wy decydujecie, kiedy chcecie nas odwiedzić. Korzystanie z platformy jest bardzo proste. W widoku kalendarza widzicie, jakie są wolne terminy. Wybieracie dogodny dla Was dzień, wybieracie godzinę i to wszystko. Wystarczy przyjechać do nas, skorzystać z usługi i móc cieszyć się czystym powietrzem w swoim samochodzie!

Zarezerwuj termin

[bookero_form]

Ozonowanie jest jednym z najskuteczniejszych sposobów dezynfekcji. Zamiast środków chemicznych w trakcie zabiegu stosowany jest ozon, który jest gazem o silnych właściwościach utleniających. Z tego powodu stosuje się go w bezpośrednim otoczeniu człowieka, w którym wymagana jest bezwzględna czystość mikrobiologiczna.

Z wyżej wymienionych powodów oferujemy ozonowanie mające na celu odgrzybienie klimatyzacji. Posiadamy w ofercie również ozonowanie wnętrza samochodu. Wszystko po to, byście mogli cieszyć się czystym powietrzem w swoim aucie, pozbawionym wszelkich niekorzystnych dla zdrowia mikroorganizmów.

OZONOWANIE KLIMATYZACJI WARSZAWA

Łopuszańska 47,
02-232 Warszawa

Pon-Pt 8:00 – 18:00
Sobota 9:00 – 16:00
Niedziela — Zamknięte

  • Ozonowanie wnętrza to najskuteczniejszy sposób na pozbycie się:

    • zapachu pleśni i grzybów (charakterystyczny zapach piwnicy),
    • zapachu papierosów,
    • stęchlizny,
    • innych nieprzyjemnych zapachów.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje najwyższą jakość ozonowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować, że wykonana przez nas usługa odgrzybiania klimatyzacji będzie wyróżniać się wysoką skutecznością. Oferujemy również ozonowanie wnętrza auta, co pozwoli uzyskać Wam wyjątkowo czyste i świeże powietrze. Oddychaj pełną piersią w swoim aucie – umów się na wizytę!