Masz pytania? Zadzwoń! Odbieramy codziennie od 7:00 do 21:00

Masz pytania? Zadzwoń! Odbieramy codziennie od 7:00 do 21:00

Nieprzyjemne zapachy z klimatyzacji? Pozbądź się ich!

Czy z klimatyzacji Twojego samochodu wydobywa się odpychający zapach? Prawdopodobnie odpowiadają za to zgromadzone w parowniku grzyby oraz pleśń, skutecznie obniżające komfort podróżowania. Ponadto trzeba pamiętać o tym, że są one toksyczne dla naszego organizmu, a ich długotrwałe wdychanie może się odbić na naszym zdrowiu. Koszt usługi w naszym zakładzie to jedyne 10 zł – bezwarunkowo!

Ozonowanie Warszawa – umów się online

Chcemy ułatwić Wam umówienie się na wykonanie w naszym zakładzie, dlatego wdrożyliśmy system rejestracji online – dzięki temu to Wy decydujecie, kiedy chcecie nas odwiedzić. Korzystanie z platformy jest bardzo proste. W widoku kalendarza widzicie, jakie są wolne terminy. Wybieracie dogodny dla Was dzień, wybieracie godzinę i to wszystko. Wystarczy przyjechać do nas, skorzystać z usługi i móc cieszyć się czystym powietrzem w swoim samochodzie!

Zarezerwuj termin

Ozonowanie jest jednym z najskuteczniejszych sposobów dezynfekcji. Zamiast środków chemicznych w trakcie zabiegu stosowany jest ozon, który jest gazem o silnych właściwościach utleniających. Z tego powodu stosuje się go w bezpośrednim otoczeniu człowieka, w którym wymagana jest bezwzględna czystość mikrobiologiczna.

Z wyżej wymienionych powodów oferujemy ozonowanie mające na celu odgrzybienie klimatyzacji. Posiadamy w ofercie również ozonowanie wnętrza samochodu. Wszystko po to, byście mogli cieszyć się czystym powietrzem w swoim aucie, pozbawionym wszelkich niekorzystnych dla zdrowia mikroorganizmów.

OZONOWANIE KLIMATYZACJI WARSZAWA

Łopuszańska 47,
02-232 Warszawa

Pon-Pt 8:00 – 18:00
Sobota 9:00 – 16:00
Niedziela — Zamknięte

  • Ozonowanie wnętrza to najskuteczniejszy sposób na pozbycie się:

    • zapachu pleśni i grzybów (charakterystyczny zapach piwnicy),
    • zapachu papierosów,
    • stęchlizny,
    • innych nieprzyjemnych zapachów.
  • To, ile czasu będzie trwało ozonowanie, uzależnione jest od rodzaju zapachu, jego nasilenia, wielkości samochodu, a także wielu innych czynników. Pierwsze efekty można wyczuć już po 20 minutach trwania zabiegu. Może jednak się okazać, że jednorazowa usługa nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Jeżeli po ozonowaniu nieprzyjemne zapachy będą wciąż wyczuwalne – czynność należy powtórzyć, niekiedy nawet dwu- lub trzykrotnie.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje najwyższą jakość ozonowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować, że wykonana przez nas usługa odgrzybiania klimatyzacji będzie wyróżniać się wysoką skutecznością. Oferujemy również ozonowanie wnętrza auta, co pozwoli uzyskać Wam wyjątkowo czyste i świeże powietrze. Oddychaj pełną piersią w swoim aucie – umów się na wizytę!