Skip to content

Bezpłatne ozonowanie pojazdów prywatnych i karetek!

Z uwagi na obecnie trwającą pandemię koronawirusa i wynikający z tego brak dostępności ozonatorów do zastosowań profesjonalnych od dnia 20 marca oferujemy nasze wsparcie każdemu w potrzebie. Nasz sprzęt oraz personel będzie do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu i zrobimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc wszystkim, którzy się zgłoszą.

 

 

Badania przeprowadzone przez Institute of Virology w Hubei (Chiny) potwierdziły skuteczność ozonowania w niszczeniu nowego koronawirusa 2019-nCoV.

Wirus osłonkowe wykazują wyjątkową wrażliwość na czynniki fizyko-chemiczne. Nowy koronawirus jest wiusem osłonkowym, a ozon reaguje z białkami węglowodanami i kwasami nukleinowymi. Nowy koronawirus jest bardzo czuły na ozonowanie.

Ozon jest jednym z najsilniejszych utleniaczy, wykazując wyższą skuteczność niż inne dezynfektanty. Działania dezynfekcji ozonem przewyższają rezultaty promieniowania UV i filtrów HEPA. Ta skuteczna metoda na pozbycie się koronawirusa w otoczeniu jest już od wielu dni stosowana jest przez szpitale, wojsko i laboratoria. 

Chcemy ułatwić Wam umówienie się na wykonanie zabiegu w naszym zakładzie, dlatego wdrożyliśmy system rejestracji online. Korzystanie z platformy jest bardzo proste. W widoku kalendarza widzicie, jakie są wolne terminy. Wybieracie dogodny dla Was dzień, wybieracie godzinę i to wszystko. Zabieg trwa tylko około 40 minut i wystarczy do nas przyjechać bez żadnego przygotowania, a resztą już się sami zajmiemy.

Zarezerwuj termin

Ozonowanie jest jednym z najskuteczniejszych sposobów dezynfekcji. Zamiast środków chemicznych w trakcie zabiegu stosowany jest ozon, który jest gazem o silnych właściwościach utleniających. Z tego powodu stosuje się go w bezpośrednim otoczeniu człowieka, w którym wymagana jest bezwzględna czystość mikrobiologiczna.

Z wyżej wymienionych powodów oferujemy ozonowanie mające na celu odgrzybienie klimatyzacji. Posiadamy w ofercie również ozonowanie wnętrza samochodu. Wszystko po to, byście mogli cieszyć się czystym wnętrzem i powietrzem w swoim aucie, pozbawionym wszelkich niekorzystnych dla zdrowia mikroorganizmów, bakterii, grzybów i wirusów.

OZONOWANIE KLIMATYZACJI WARSZAWA

Łopuszańska 47,
02-232 Warszawa

Pon-Pt 8:00 – 18:00
Sobota 9:00 – 16:00
Niedziela — Zamknięte

  • Ozonowanie wnętrza to najskuteczniejszy sposób na pozbycie się:

    • zapachu pleśni i grzybów (charakterystyczny zapach piwnicy),
    • zapachu papierosów,
    • stęchlizny,
    • innych nieprzyjemnych zapachów.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dysponujemy nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem, który gwarantuje najwyższą jakość ozonowania przy nie mniej niż kilkanaście razy większej mocy i skuteczności niż ozonatory domowego użytku. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować, że wykonana przez nas usługa odgrzybiania klimatyzacji będzie wyróżniać się wysoką skutecznością. Oferujemy również ozonowanie wnętrza auta, co pozwoli uzyskać Wam wyjątkowo czyste i świeże powietrze. Oddychaj bezpiecznie pełną piersią w swoim aucie – umów się na wizytę!