podstrona odnawianie felg

Masz pytania? Zadzwoń!
Infolinia czynna codziennie od 7:00 – 21:00

Masz pytania? Zadzwoń!
Infolinia czynna codziennie od 7:00 – 21:00

Odnawianie felg

Odnawianie felg to usługa, dzięki której zadbasz o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Felgi są ważnym elementem zawieszenia i działają niczym radiator chłodzący hamulce, dlatego warto dbać o ich dobry stan. Dodatkowo w ogromnym stopniu wpływają na estetykę samochodu i podnoszą komfort jazdy.

Odnowienie felg pomaga usunąć szkody powstałe przykładowo po zarysowaniu o krawężnik czy wjechaniu w dziurę. Pozwoli też naprawić skutki warunków atmosferycznych lub działania np. ścierających się klocków hamulcowych. Oferujemy również spawanie felg, w tym aluminiowych oraz stalowych. Korzystając z naszych usług przywrócisz piękny stan swoich felg w najbardziej konkurencyjnej cenie w Polsce!

podstrona odnawianie felg
podstrona odnawianie felg
podstrona odnawianie felg
podstrona odnawianie felg

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Naprawa felgi to jedna z tych napraw, na których nie warto oszczędzać, ponieważ wpływa bezpośrednio na nasze bezpieczeństwo. Źle poprowadzone prostowanie felg w niewykwalifikowanym zakładzie może doprowadzić nawet do ich rozerwania w trakcie jazdy. Nasi specjaliści są w stanie ocenić uszkodzenia oraz możliwości naprawy felgi. Posiadają także wieloletnie doświadczenie, które pozwala zatroszczyć się o felgę oraz zapobiega pomyłkom. Jest to szczególnie ważne w przypadku felg kolekcjonerskich, których uszkodzenie mogłoby być niezwykle kosztowne. Wybór naszego warsztatu to wybór bezpieczeństwa, profesjonalizmu oraz spokoju.

Jak wygląda proces naprawy felgi?

  • Pierwszym krokiem, jaki dokonujemy przed przystąpieniem do naprawy felgi, jest ocena jej stanu. Za pomocą nowoczesnych narzędzi pomiarowych sprawdzamy jej wymiary, wygięcia oraz ewentualne ubytki czy pęknięcia. Sprawdzając wszelkie parametry nasi specjaliści biorą pod uwagę okoliczności powstania usterki. W pierwszej kolejności kierujemy się zawsze Państwa bezpieczeństwem, dlatego nie naprawiamy felg, którym nie jesteśmy w stanie przywrócić pełnej sprawności. Wszystkie felgi, które opuszczają nas zakład, są w pełni bezpieczne.