fbpx

WULKANIZACJA


Montaż bez uszkodzenia felgi i opony!

Skup opon/felg/kół

Sprzedaż akumulatorów

Magazynowanie kół

Pompowanie kół azotem

Lata doświadczenia w branży oponiarskiej oraz najnowocześniejszy park maszyn z najwyższej półki zapewnia najwyższą jakość usług, a pasja do motoryzacji gwarantuje pełne zaangażowanie, indywidualne oraz fachowe podejście do każdego klienta.

Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz umiejętności w obsłudze i serwisie opon osobowych, dostawczych, 4x4 oraz w technologii Run on Flat.

Używamy materiałów naprawczych znanej i cenionej marki TIP TOP.

Dbamy o czystość i konserwację wszystkich elementów które są narażone na jakiekolwiek uszkodzenia podczas wymiany. Śruby i nakrętki pokrywamy smarem miedziowym, a następnie dokręcamy kluczem dynamometrycznym z siłą jaką przewiduje producent auta.

ODSZUMIANIE OPON


Nie musisz kupować nowego kompletu opon! Skorzystaj z usługi odszumiania opon, która polega na wyrównaniu powierzchni bieżnika. Odszumianie opon nie tylko zmniejszy hałas i podniesie komfort jazdy, lecz również poprawi właściwości trakcyjne samochodu.

Czy wiesz, że poziom hałasu we wnętrzu auta wpływa na bezpieczeństwo czynne jazdy?

Długotrwałe szumienie lub pisk mogą zaburzyć koncentrację kierowcy oraz znacząco pogorszyć jego zdolności poznawcze. Jednym z wyjątkowo uciążliwych dźwięków jest szumienie opon. Powstaje w przypadku nierównomiernego zużycia opon, złej zbieżności kół lub uszkodzenia bieżnika.