fbpx

POWŁOKA NANOCERAMICZNA NA FELGI, SZYBY ORAZ KAROSERIE


Najskuteczniejsza technologia zabezpieczająca powierzchnię samochodu bez ingerencji w strukturę materiału!

Profesjonalne zabezpieczenie felg


Błoto, pył ze ścierających się klocków hamulcowych, kamyki, sól drogowa oraz pośniegowy szlam – to tylko początek długiej listy zanieczyszczeń, które mogą doprowadzić nasze felgi do ruiny. Dodajmy do tego uszkodzenia mechaniczne, np. otarcia o krawężniki, a łatwo możemy sobie wyobrazić stan felg po kilku, kilkunastu latach użytkowania. Nasi specjaliści przywrócą im doskonały stan, to nasza specjalność.

Wiemy, jak ważne są dla Ciebie felgi. To one w dużej mierze wpływają na to, jak prezentuje się samochód. Klasyczne aluminiowe felgi to spory wydatek, dlatego pomożemy Ci je zabezpieczyć, byś mógł cieszyć się nimi jak najdłużej. A może wymagają one naprawy? Wszyscy przecież wiemy, na jakie warunki są narażone.

 

Wybierz specjalistów z doświadczeniem w nakładaniu powłok ceramicznych


Dlaczego warto zdecydować się na usługę zabezpieczania felg? Przede wszystkim ocenimy stan Twoich felg i przebadamy je pod kątem bezpieczeństwa. To ważne, bo eksploatowane w naszych warunkach felgi mogą z czasem się odkształcić lub nawet popękać. Wad tych możemy nie odczuwać w takcie jazdy, jednak często wychodzą na jaw w najmniej oczekiwanym momencie, prowadząc do niebezpieczeństwa na drodze.

Po drugie zaś zaopiekujemy się Twoimi felgami kompleksowo. Przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków samochodowych dokładnie je wyczyścimy i odtłuścimy, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Na koniec zabezpieczymy je za pomocą specjalistycznych środków konserwujących, które ochronią je przed warunkami drogowymi oraz ułatwią późniejsze czyszczenie.

Wybierając doświadczenie naszych specjalistów, wybierasz pewność i bezpieczeństwo. Gwarantujemy, że przywrócimy felgom najlepszy możliwy stan. W większości przypadków udaje nam się przywrócić im pierwotny blask, dzięki czemu lśnią jak nowe. A może i lepiej?

Zregenerowaliśmy ogromną liczbę kompletów felg, dlatego wiemy, jak zrobić to dobrze i jakich błędów się wystrzegać. Rozumiemy, jakie to dla Ciebie ważne. Sami jesteśmy pasjonatami motoryzacji i zdajemy sobie sprawę, że nieumiejętne zabezpieczenie felg mogłoby dać efekt odwrotny od zamierzonego. Jesteśmy po to, by Ci tego oszczędzić.

Jak zatroszczymy się o Twoje felgi? Oto proces naprawy felg:


1
W pierwszym etapie dokładnie oczyścimy felgi z brudu, tłustych plam oraz ognisk korozji.
2
Ocenimy stan felg pod kątem bezpieczeństwa, zbadamy je za pomocą profesjonalnych maszyn i przygotujemy najlepszy plan renowacji.
3
Pozbędziemy się rys, zadrapań, wgnieceń i wżerów.
4
Jeśli felgi będą tego wymagały, przywrócimy im fabryczne wymiary i kształt.
5
Wypolerujemy je na wysoki połysk, aby wyglądały jak nowe.
6
Zabezpieczymy felgi za pomocą specjalistycznych kosmetyków. Kilka utwardzalnych warstw preparatów sprawi, że staną się odporne na zabrudzenia oraz będą lśniły jeszcze przed długi czas po zabiegu.
7
Oczyścimy i zakonserwujemy elementy zawieszenia, hamulce oraz nadkola.
8
Założymy felgi z uwzględnieniem jak najlepszej geometrii zawieszenia.

Zabezpieczenie szyb, czyli co daje niewidzialna wycieraczka?


Czy wiesz, że wiele wypadków drogowych jest skutkiem niedostatecznej widoczności przez przednią szybę? O zabrudzenie, zaparowanie lub zmatowienie szyby nie trudno, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Częstym problemem są także pozostawiane na tafli szkła smugi, które załamują światło i mogą nas oślepić w najmniej odpowiednim miejscu i czasie.

Przygotowanie i zabezpieczenie szyb to krytyczna czynność w kontekście bezpieczeństwa czynnego. Dobra widoczność jest niezbędna do podjęcia odpowiednich decyzji na drodze oraz do poprawy czasu reakcji. Utrudnione lub ograniczone widzenie może być przyczyną wypadku, który będzie miał dla nas wyjątkowo przykre konsekwencje, nawet w postaci ograniczenia wolności.

Naszym obowiązkiem jest zadbać o czystość szyb. Jak to zrobić? Przede wszystkim powinniśmy regularnie myć wszystkie szyby, wymieniać wycieraczki oraz uzupełniać płyn do spryskiwaczy. Niestety, to jednak zbyt mało. Za pomocą wycieraczek nie wyczyścimy podczas jazdy bocznych szyb, a to one bardzo często są powodem wypadków, zwłaszcza podczas zmiany pasa ruchu lub wyjazdu z ulicy podporządkowanej.

Jak działa niewidzialna wycieraczka?


Skoro nie mamy możliwości fizycznego usunięcia z szyb zanieczyszczeń oraz deszczu, możemy skorzystać z nowoczesnych technologii. W przypadku niewidzialnej wycieraczki możemy mówić o nanotechnologii. Nanocząsteczki tworzą na szybie niezwykle zwartą i cienką powłokę ceramiczną, która sprawia, że krople wręcz ześlizgują się ze szkła. W efekcie już sam pęd wiatru podczas jazdy sprawia, iż krople nie osadzają się na szybie, nie tworzą obszernych plam wody, tylko momentalnie spływają. Efekt widoczny jest już od prędkości 60 km/h.

Powłoka hydrofobowa niewidzialnej wycieraczki działa tak skutecznie, że przy niewielkich opadach wcale nie będziemy musieli używać wycieraczek. Przy większych zaś sprawi, że woda będzie ściekać wąskimi strumieniami lub odbijać się od szyby, dzięki czemu nie będzie nam ograniczać widoczności. Na niezabezpieczonej szybie krople rozpływają się na tafli szkła zanim zdąży zebrać je wycieraczka.

Pomoc w utrzymaniu czystości szyby


Czy to wszystkie zalety niewidzialnej wycieraczki? Oczywiście, że nie! Gwarantuje ona także dużo łatwiejszą pracę wycieraczek oraz zmniejsza ich zużycie. Dzięki ceramicznej powłoce pracują one bez przeskakiwania i uciążliwego skrzypienia, które samo w sobie, poprzez denerwowanie nas, może wpływać na opóźnienie czasu reakcji lub inne procesy poznawcze.

Dodatkowo powłoka hydrofobowa ułatwi czyszczenie szyb. Profesjonalne środki ceramiczne utrzymują się przez długi czas i w odróżnieniu od tych, które możemy spotkać w marketach, nie zmywają się po kilku deszczowych dniach. Unikniesz też powstawania plam oraz zacieków, które po zaschnięciu mogą być trudne do usunięcia.

Niewidzialną wycieraczkę docenimy także w zimie. Dlaczego? Ułatwi nam ona skrobanie przymarzniętych szyb. Śliska ceramiczna powłoka sprawia, że lód nie przywiera do szyby tak mocno i usuniemy go w mgnieniu oka. Brzmi doskonale, prawda? To ogromna oszczędność czasu w porannej rutynie przed wyruszeniem do pracy.

Jakie są więc zalety skorzystania z profesjonalnej usługi ceramizacji szyby?


Lepsza widoczność przez wszystkie szyby
Ocenimy stan felg pod kątem bezpieczeństwa, zbadamy je za pomocą profesjonalnych maszyn i przygotujemy najlepszy plan renowacji.
Poprawa bezpieczeństwa czynnego
Cicha praca wycieraczek
Łatwiejsze mycie szyb
Świetna widoczność w nocy, gdy widać najmniejszą plamę i smugę
Bardzo duża odporność na zanieczyszczenia chemiczne
Brak efektu „tafli wody” zalegającej na szybie. Woda spływa w postaci dużych kropel.
Idealna widoczność na boki oraz w lusterkach
Ułatwione skrobanie szyb podczas mrozów

Skorzystaj z naszej usługi zabezpieczenia szyb za pomocą niewidzialnej wycieraczki. Efekty profesjonalnego zabiegu utrzymują się nawet do 12 miesięcy!